top of page

SŁODKIE STOŁY 

Podstawowy cennik
aktualizacja: 24.03.2023

Nasze realizacje zwykle wyceniamy indywidualnie, żeby przygotować dla Państwa słodki stół skrojony na miarę potrzeb. Szczególnie aranżacje tematyczne, z motywem przewodnim podlegają spersonalizowanej wycenie. Przygotowujemy również słodkie stoły z  wkomponowanym ciastem, zaplanowanymi dodatkowymi porcjami oraz produkty do aranżacji słodkiego stołu we własnym zakresie lub w określonym budżecie. 

 

Poniżej znajdą Państwo podstawowy cennik, najczęściej wybieranych pakietów (słodki stół jako dodatek do tradycyjnych ciast). Ceny podajemy w widełkach, ponieważ na ostateczny koszt kompleksowej realizacji słodkiego stołu ma wpływ wiele czynników: m.in. dobór produktów, dodatkowe elementy aranżacji czy też lokalizacja przyjęcia.

Jeśli słodki stół ma być jedynie uzupełnieniem tradycyjnych ciast, dodatkową atrakcją na przyjęciu rekomendujemy zaplanowanie od jednej do dwóch porcji na osobę. Średnia cena jednej porcji mieści się w przedziale od 15 do 16 zł. 

 

Słodki stół jako jedyna forma podania słodkości powinien zawierać od trzech do nawet pięciu porcji na osobę (jeśli zaplanowane są poprawiny). W ramach takiej aranżacji przewidziane są również tradycyjne ciasta (np. sernik, szarlotka).  Średnia cena jednej porcji mieści się w przedziale od 14 do 16 zł.

Wszystkie szczegóły aranżacji ustalamy na wcześniej umówionym spotkaniu, telefonicznie lub mailowo.

Cały proces zamówienia możemy zamknąć w kilku prostych krokach: rezerwacja terminu, omówienie podstawowych założeń realizacji, na podstawie których przygotowujemy proponowany zestaw słodkości. Na kolejnym etapie dopracowujemy wstępną propozycję i po zaakceptowaniu zmian przechodzimy do szybkich formalności. Później pozostaje już tylko cieszyć się przygotowaniami do przyjęcia. :) My zajmiemy się resztą. Dostarczymy słodkości na miejsce realizacji, zaaranżujemy je, a po wszystkim odbierzemy naczynia. Po realizacji wysyłamy maila z podsumowaniem zamówienia i danymi do płatności.

WYCENY | REZERWACJE | ZAMÓWIENIA

Agata Koszyczarska

tel. 509 629 517

pracowniakoszyczarski@gmail.com

słodki stół cennik dodatek do ciast marzec 2023.jpg
słodki stół cennik z ciastami kopia ciasta marzec 2023.jpg
Cukiernictwo_Koszyczarski_Kalisz_Słodki_Stół_2022.jpg

W ofercie mamy szereg produktów, które możemy dopasować do wiodącej kolorystyki Państwa przyjęcia.

Asortyment naszych produktów jest bogaty również w słodkości na wagę: ptysie, mini eklerki, adwokatki, rożki z kremem, kruche ciastka oraz ciasta porcjowane, którymi możemy uzupełnić i dopełnić aranżację.

 

bottom of page