top of page

Słodka Taca 

Spotkanie w rodzinnym gronie? Przerwa kawowa podczas szkolenia?

Zamów zestaw słodkości, gotowy do podania na stół!

Pomysł na słodkie tace zrodził się w naszej pracowni w czasie pandemii, gdy uroczystości rodzinne (i nie tylko) odbywały się w zdecydowanie mniejszym gronie niż zwykle. Chcieliśmy zaproponować alternatywę dla słodkiego stołu, ale z podobnym urozmaiceniem słodkości i w podobnej estetyce. Tak powstały Słodkie Tace, które cieszą się niesłabnącą popularnością, a pomysły naszych Klientów na uroczystości, które mają uświetnić nieustannie nas zaskakują.

Słodkie Tace sprawdzają się również na większych przyjęciach, stanowiąc alternatywę dla słodkiego stołu lub tradycyjnych ciast - łącząc te dwie formy podania słodkości, w ramach estetycznych kompozycji gotowych do podania na stoły gości lub do wyeksponowania na osobnym stole (na kształt słodkiego kącika).

tace cennik 2024.jpg

Przykładowy zestaw:

  • mini deserki,

  • tartaletki,

  • torciki bezowe,

  • lody na patyku,

  • kubeczki deserowe,

  • makaroniki lub ciasta porcjowane.

Słodkości dobieramy zgodnie z wybranym kolorystycznym motywem przewodnim.

 

Jako uzupełnienie zestawu przewidziane są słodkości wypełniające kompozycję, np. beziki, kuleczki czekoladowe, kuleczki kokosowe, owoce, itp.

Słodkie Tace przygotowujemy na eleganckich, bezzwrotnych półmiskach, które z powodzeniem można wykorzystać ponownie.

Na życzenie udostępniamy szklane podstawy - do wyeksponowania słodkości na różnych poziomach.
 

*zdjęcia przedstawiają przykładowy wygląd słodkości oraz ogólne zestawienie kolorystyczne. Poszczególne elementy kompozycji dopasowujemy indywidualnie.

Zobacz nasze realizacje:

bottom of page